Vestuvių fotografas Fotosesija
Gintaras Morkūnas

Atsiliepimai

 


RAMUNĖ ir DALIUS

09-07-2016

 

Likome labai patenkinti kokybiškomis nuotraukomis, nuoširdumu ir išskirtiniu rezultatu. Užfiksuotos gražiausios akimirkos teikia daug džiaugsmo, o kas kartą peržiūrėjus nuotraukas užplūsta geros emocijos. Ir toliau džiuginkite savo nuostabiais darbais. 

 

Ramunė ir Dalius

 Sandros ir Dangio krikštynos 2016-06-04

Norime dar karteli padėkoti už jau antras krikštynas, kurias lygiai taip pat nuoširdžiai įamžinote. Jūsų darbas vėl maloniai nustebino, nors jau žinojome ko tikėtis.  Sugebate įsijausti į kiekvieną šventę ir žmonių nuotaikas, nuotraukos spinduliuoja jausmingumu, o ne tik gražiai atliktu darbu. Filmukas net suspaudžia širdį, nes buvo tinkamai rasta muzika ir derančios nuotraukos, išjausta kiekviena akimirka ir įdėtas didelis įdirbis. Sėkmės Jums ir neblėstančio Jums kūrybiškumo ateityje ir, žinoma, iki kitų susutikimų ;)

Gabijos krikštynos 2010-07-18
Noriu padėkoti ne tik savo, bet ir visų dalyvavusių krikštynose, vardu, nes likome visi sužavėti Jūsų atsidavimu darbui ir kaip gebate skirti tiek daug dėmesio visiems ir kiekvienam atskirai. Nuostabios nuotraukos ir filmukas atgulė ne tik tėvelių ir krikštadukros albume, bet ir pas svečius, su asmeninėmis mini fotosesijomis. Buvo jaučiamas Jūsų nuoširdus atsidavimas darbui ir noras gauti maksimaliai idealius kardus. Tikrai esame dėkingi ir liksite mūsų atmintyje, kaip profesionalus fotografas, kurį negėda rekomenduoti ir patiems dar ne kartą sugrįšti.

Inesa ir Egidijus 

VIKTORIJA IR RAMŪNAS

21-05-2016

Bendras požiūris ir supratimas iš pusės žodžio, atsidavimas darbui, mokėjimas nuteikti fotosesijoms, suvokimas, kokio rezultato norime, viršijo visus mūsų lūkesčius.
Ačiū už nuostabų darbą 

Viktorija ir Ramūnas

DIANA IR GINTARAS

15-08-2015

 

gavome jūsų nuotraukas, fotoknygą ir cd, mums ir mūsų šeimai labai patiko jūsų darbas, net nesitikėjome kad viskas bus taip gražu. Tikrai esame dėkingi už jūsų profesionalumą. Rekomenduosime jus bet kokiai porai ar progai !  Labai ačiū jums dar kartą !!!

Diana ir Gintaras

IEVA IR LAURYNAS

11-07-2015

 Mielas Gintarai, nuoširdžiai dėkojame už Jūsų šilumą, optimizmą ir puikų darbą! Labai džiaugiamės Jūsų įamžintomis nuostabiomis akimirkomis ir su malonumu žiūrime foto ir video albumus.

Sėkmės darbuose ir iki malonaus pasimatymo, Ieva ir Laurynas

IRENA IR MICHAIL

11-04-2015

Nuoširdžiai dėkojame už nuostabias, romantiškas  ir kokybiškas mūsų vestuvių nuotraukas. Jūs buvote ne tik profesionalus fotografas, bet kartu geros nuotaikos nešėjas visą dieną, visus mūsų norus sugebėjote išpildyti su kaupu. Nuoširdus Ačiū Jums ir iki pasimatymo kituose svarbiuose mūsų šeimos gyvenimo įvykiuose 

 Jūsų draugai Irena ir Michail

DALIA ir JONAS

15-11-2014

Nuoširdžiai norime padėkoti Jums, Gintarai, už spalvų atradimą lapkričio darganoje, už brandžių  jausmų atspindį nuotraukose, už akylą profesionalo akį fiksuojant gražiausias dviejų žmonių – „jau 25-eris metus vedusių ir turinčių vaikų“ – sidabru tviskančios šventės akimirkas. Kiekviena subtili detalė užfiksuota albume mintimis nukelia į tos dienos pakylėtą nuotaiką ir užpildo krūtinę šilčiausiais jausmais, kurių nepritrūksime dar ateinančius 25-eris metus.

Likime Jums neišblėstančio įkvėpimo!


 

LAIMA ir EVALDAS

20-09-2014

Šio talentingo žmogaus dėka dar ilgai prisiminsime savo pasakų dieną... Nuoširdžiai džiaugiamės, kad savo vestuvių fotografu pasirinkome būtent Jus, Gintarai. Dėkojame už nuostabias nuotraukas, puikiai sukurtą vestuvių filmuką, labai gražų fotoalbumą, o labiausiai už gerą nuotaiką ir profesionalų darbą. AČIŪ!


 

ILONA ir EVALDAS

12-09-2014

"Dėkojame Jums, Gintarai, už nuostabiai praleistą dieną, už palaikymą ir profesionaliai atliktą darbą. Mūsų gražiausia gyvenimo diena yra tobulai užfiksuota ir šios pasakiškos nuotraukos džiugins mus kaskart jas atvėrus. Esame be galo laimingi, kad pasirinkome Jus, kadangi esate ne tik profesionalus fotografas, bet ir fantastiškas žmogus!"


 

JULIJA IR VLADAS

30-08-2014

Nuoširdžiai dėkojame už tokį puikų darbą ir jo rezultatus, už nuostabiai įamžintą pačią gražiausią mūsų gyvenimo dieną. Jūs ne tik gražiai nufotografavote, bet sugebėjote perteikti vyravusią nuotaiką, jausmus, bei nesuvaidintas šypsenas. Įamžintas pačias svarbiausias mūsų vestuvių akimirkas bus malonu prisiminti ir po daugelio metų. Tikimės susitikti dar ne kartą.


 

EGLĖ IR MINDAUGAS

23-08-2014

Žodžio " Ačiū" mums atrodo per mažai. Jau po pirmojo susitikimo supratome, kad Jūs esate ne tik puikus fotografas, pametęs galvą dėl savo darbo, bet ir puikus patarėjas ne tik fotosesijos, bet ir vestuvių eigos klausimais. Vos tik susižadėjome tvirtai žinojome, kad prašysime Jūsų įamžinti gražiausią šventę mūsų gyvenime. Nė karto nesudvejojome dėl šio sprendimo, o kaskart susitikus su Jumis vis suvokdavome, kodėl apsisprendėme būtent taip. Ačiū Jums už visą rūpestį, patarimus, atsidavimą savo darbui ir mums.
 Nuotraukų peržiūra tapo švente ne tik mums, bet ir mūsų artimiesiems, draugams, bendradarbiams. Nuotraukas žiūrėjo įvairūs žmonės - nuo kritiškiausio jaunimo iki geraširdžių senolių. Visų nuomonė vieninga - nuotraukos NEPAKARTOJAMOS! Ačiū Jums, kad buvote su mumis. Esame tikri, kad susitiksime dar ne kartą!


 

JOLITA IR KOSTAS

21-06-2014

Norisi vėl ir vėl grįžti į tą nuostabią dieną, kai visi drauge sukūrėme pačią įsimintiniausią šventę. Esame Jums be galo dėkingi už Jūsų rūpestį, pagalbą, puikias idėjas ir, žinoma, šilumą, kuri leido mums atsipalaiduoti, pasitikėti Jūsų profesionalumu ir tiesiog mėgautis švente. Nuotraukos paliko neišdildomą įspūdį tiek mums, tiek mūsų artimiesiems ir draugams. Širdingai Jums dėkojame!


 

LINA IR MANTAS

14-09-2013

Norime Jums padėkoti už nuostabiai įamžintas mūsų svarbiausios gyvenime dienos emocijas. Taip pat už visas "kreizovas" idėjas, kurias įgyvendinom tą dieną. Labai džiaugiamės, kad pasirinkome Jus, nes Jūs sugebėjote sukurti labai šiltą ir kūrybingą aplinką. Ačiū Jums už nuoširdų bendravimą.

 


 

RENATA IR ANDRIUS

24-08-2013

Tegu pasaka niekada nesibaigia... Ačiū Jums Gintarai, kad puikių nuotraukų dėka mūsų prisiminimuose ši pasakiška diena liks amžinai. Džiaugiamės, kad pasirinkome būtent Jus. Esate tikrai profesionalus fotografas, malonus ir šiltas žmogus. Tikimės, kad tapsite mūsų naujos šeimos fotografu.


 

GINTARĖ IR IGORIS

09-08-2013

Praėjo tik kelios dienos, o visas iki vienos nuotraukas jau peržiūrėjom dešimtis kartų. Fotofilmą jau gal ir kokį 100 :) Labai dėkojam Jums už visas tas valandas, kurias atidavėt mums, mūsų šventei, Jūsų dėka dabar turim kelis šimtus gražiausių, tiesiog fantastiškai įamžintų prisiminimų. Būtent tokių, kokių visada ir norėjome. Ačiū, kad buvot toks, jog mes galėjom atsipalaiduoti, nesijaudinti ir mėgautis savo diena. Esam tikri, kad susitiksime dar ne kartą. Ačiū už viską.


 

JOLITA IR GZEGOZ

22-06-2013

 Norime nuoširdžiai padėkoti Jums už nuostabias vestuvines nuotraukas. Esame be galo patenkinti ir laimingi, nes gavome tai, ko tikėjomės. Ačiū už šiltą bendravimą ir gerą nuotaiką. Tikimės, kad dar susitiksime.

Dar kartą didelis AČIŪ !!!

 

LAURA IR VIKTORAS

19-01-2013

Tai, ką patyrėme per savo vestuves, buvo nepaprasta. Norėtųsi kasdien sugrįžt į tą dieną. Dėka nuostabių nuotraukų, kurios įamžino mūsų jungtuves, tai įmanoma. Dėkojame Jums, Gintarai, kad buvote šalia mūsų ir neleidote nė vienai žavingai ir linksmai akimirkai prasprūsti nepastebėtai. Galime džiaugtis ta diena vėl ir vėl. 

NATALIJA IR GENADIJUS

01-09-2012

Neapsakomai džiaugiamės tuo, kad užfiksuoti savo Vestuvių Dienos akimirkas patikėjome JUMS! Žinodami, kad šios nuotraukos taps mūsų šeimos istorija ir jas kada nors žiūrės mūsų vaikai ir anūkai, esame laimingi, kad gavome tokį nuostabų ir kokybišką albumą! Jūsų begalinė energija ir gera nuotaika mus puikiai nuteikdavo ir įkvėpdavo:) Ačiū už Jūsų nuoširdumą, draugiškumą ir profesionalumą. Tikrai draugausime, juk gyvenime bus dar daug svarbių įvykių, kuriuos įamžinti reikės Jūsų pagalbos.

 

 

JUDITA IR DARIUS

20-08-2012

Gintarai, labai džiaugiamės, kad išsirinkome Jus mūsų vestuvių fotografu. Nors vestuvių dieną buvo 35 laipsniai karščio, bet Jūsų puiki nuotaika visos dienos metu, charizma ir šiltumas padėjo mums net nepajusti to karščio. Likome labai patenkinti Jūsų darbu, profesionalumu, o kur dar ir nepakartojamo grožio nuotraukos, kuriose atsispindi akimirkos žavesys! Ačiū Jums už visą tai ir už visus patarimus, palaikymą besiruošiant vestuvėms ir gyvenant už 2000km., bei  begalinius skambučius ir susirašinėjimus skype! Susitiksime dabar per krikštynas :)

 

 

ANA, POVILAS IR EDVINAS

 23-10-2012

 Gintarai, dar kartą dėkojame Jums ne tik už nuostabias, nepamirštamas akimirkas, užfiksuotas kokybiškose nuotraukose, bet ir už šiltą, malonų bendravimą. Tai pat už daug puikių idėjų ir Jūsų nuoširdumą, kuris padėjo jaustis laisvai prieš objektyvą. Šitos nuotraukos, tai pati nuostabiausia dovana mūsų sūneliui krikštynų proga.

Linkime Jums sėkmės darbe ir iki naujų susitikimų :)

 

GRAŽINA IR ALGIRDAS

28-04-2012

Gintarai, norime Jums padėkoti už puikų darbą. Esate tikras savo srities profesionalas. Tikėjomės, tik vestuvinių nuotraukų, o gavome daug daugiau. Šiltą bendravimą susitikimų metu,profesionalumą, nuoširdžias pastangas, kad mūsų šventės nuotraukos būtų dar gražesnės, patarimus, gerą nuotaiką ir žinoma puikiai įamžintą mūsų dieną nuotraukose.

 

 ILONA, AUDRIUS IR EDVINAS

 

Nuoširdžiai dėkojame, tiek mes - tėveliai, tiek mažasis jubiliatas, už įamžintas pirmojo svarbaus jubiliejaus akimirkas. Nuotraukos yra nuostabios, atrodo jose vaizdai tuoj atgys. Mūsų lūkesčius įgyvendinote 120 procentų. Tikimės tapsite  mūsų  šeimos visų švenčių fotografu.

                 

 ERNESTA, MARIUS, BENAS-VINCENTAS 

 

19-12-2012

Labai noriu padėkoti už  mūsų šeimos fotosesiją. Ji buvo nuostabi. Kaip ir prieš tai turėtos vestuvių ir krikštynų fotosesijos. Dar kartelį didelis Ačiū !! Ir iki kito greito pasimatymo.
Gražių ir šiltų artėjančių švečių.